O mnie

Nazywam się Robert Wojcieszak - jestem dyplomowanym masażystą. Masaż jest dla mnie życiową pasją. To co najważniejsze, to rosnące zadowolenie moich klientów z oferowanych usług. Z tego względu dbam o własny rozwój zawodowy, jaki i poszerzenie oferty gabinetu.

Moim Pacjentom oferuję szeroki zakres masaży: masaż leczniczy, masaż klasyczny , drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami lub bańką chińską, masaż świecą aromatyczną oraz masaż antycellulitowy.

Specjalistyczna aparatura, jak również wiedza i doświadczenie są gwarancją perfekcyjnie dobranej terapii do Państwa potrzeb. Serdecznie zapraszam do odwiedzenia Gabinetu Masażu w Kostrzynie nad Odrą przy ulicy Jagiellońskiej 44.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się ze mną. Z przyjemnością na nie odpowiem!

Oferta

Masaż klasyczny to najpopularniejszy masaż, który w zależności od intensywności może być leczniczy, relaksacyjny, pobudzający itp. Przynosi wiele pozytywnych skutków leczniczych dla organizmu.

Więcej...

Masaż gorącymi kamieniami jest to połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu, co daje efekt niesamowitego odprężenia, relaksu, wewnętrznej równowagi, rozluźnienia mięśni i pobudzenia krążenia.

Więcej...

Gabinet Masażu Robert Wojcieszak

ul. Jagiellońska 44

66-470 Kostrzyn nad Odrą

woj. lubuskie

+48 691 624 912  

gabinet@robertwojcieszak.pl