O mnie

Nazywam się Robert Wojcieszak - jestem dyplomowanym masażystą. Masaż jest dla mnie  życiową pasją i najważniejsze jest dla mnie zadowolenie moich Pacjentów. Gabinet masażu powstał z chęci pomocy w dolegliwościach bólowych, szybkiej regeneracji, w codziennym zmęczeniu oraz z myślą o relaksie i odprężeniu. Zapewniam duże zaangażowanie oraz indywidualne podejście do każdego w miłej i przyjaznej atmosferze.

Swoją wiedzę i doświadczenie zdobyłem podczas dwuletniej nauki w Gorzowie Wlkp. na kierunku technik masażysta. Uzyskałem niezbędne państwowe zaświadczenia i certyfikaty. Stale podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w licznych kursach i szkoleniach.

Moim Pacjentom oferuję szeroki zakres masaży: masaż leczniczy, masaż klasyczny , drenaż limfatyczny, masaż relaksacyjny, masaż gorącymi kamieniami lub bańką chińską, masaż świecą aromatyczną oraz masaż antycellulitowy. Dla osób aktywnych fizycznie (zawodowo i amatorsko) polecam masaż sportowy. Współpracuję z  lokalną drużyną piłkarską oraz drużyną futsal zapewniając zawodnikom masaże w leczeniu kontuzji, w likwidowaniu skutków przetrenowania, szybką regenerację po wysiłku, łagodzenie napięć mięśni oraz masaż przygotowujący do zawodów.

Masaż najlepszą terapią dla duszy i ciała.....

Serdecznie zapraszam Państwa  do mojego gabinetu masażu.
Robert Wojcieszak

Gabinet Masażu Robert Wojcieszak

ul. Jagiellońska 44

66-470 Kostrzyn nad Odrą

woj. lubuskie

+48 691 624 912  

gabinet@robertwojcieszak.pl